Dlaczego Osiedle Tęczowe

Osiedle Tęczowe, to komfort mieszkania poza miastem, w niewielkiej od niego odległości.

Tereny zielone wokół osiedla, niewielka odległość od miasta, a także funkcjonalne rozwiązania gwarantują wypoczynek, oraz prywatność. Nasze osiedle to cisza i spokój, możliwość wypoczynku na łonie natury, własny taras, ogród, czyste powietrze, a także weekendowe spotkania z rodziną i znajomymi na świeżym powietrzu przy grillu. Osiedle gwarantuje również bezpieczeństwo dla Państwa i dzieci, oraz komfort posiadania własnego podwórka.


Forma = Funkcja

Skontaktuj się w sprawie oferty

Forma domów została zaplanowana tak, aby gwarantować funkcjonalność, komfort użytkowania, energooszczędność oraz optymalne nasłonecznienie przestrzeni domowej. Projekt daje możliwość zainstalowania kominka oraz budowy garażu bądź wiaty. Nasze rozwiązanie to także ładny i estetyczny projekt, a dom który który wybierzesz może być Twoim lokum na całe życie.


Wydzielona strefa

Skontaktuj się w sprawie oferty

Rozumiemy poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa Państwa i rodziny. Osiedle Tęczowe posiada szereg zalet które je gwarantują. Przestrzeń wokół domu oraz taras stają się bezpieczną strefą do spędzania czasu, dla Państwa i dzieci. "Własne podwórko" pozwoli na spędzanie wolnego czasu wedle potrzeb i uznania. Dodatkową zaletą jest ograniczający wjazd na drogę osiedlową szlaban. Rozwiązanie to stwarza poczucie bezpieczeństwa oraz podkreśla prywatność wspólnej przestrzeni. 

biuro panorama

Przestrzeń

Skontaktuj się w sprawie oferty

Sami wiemy jak ważna jest obecność, oraz możliwość pospacerowania wokół terenów zielonych. To spokój i relaks na który mieszkańcy miasta nie zawsze mogą liczyć. Osiedle Tęczowe, otoczone malowniczą zielenią daje gwarancję wypoczynku, spokoju, a także długich spacerów (także z psem). Zieleń to także czyste, pozbawione spalin powietrze.

foto1
foto1

Projekt i Wykonanie: Michał Danek i Szymon Kunowski

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

RSS AgrobudHendzel 2012